Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

DML-GS-1455 Bobrowniki - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

***OFERTA W BIURZE NR DML-GS-1455***

Działka położona w powiecie lipnowskim, gmina Bobrowniki o pow. 25510m2. W chwili obecnej jest użytkowana jako działka rolna. Usytuowana jest na wysokiej skarpie około 150 m od rzeki Wisła. Teren nie jest zagrożony zalewem. W przeważającej części VI klasa ziemi umożliwia budowę siedliska bez konieczności wyłączania z produkcji rolnej. Dla tego rejonu nie ma uchwalonego miejscowego planu zagospodarowania, a więc istnieje możliwość podziału na mniejsze działki. Sąsiedztwo rzeki oraz terenów leśnych daje możliwość wykorzystania tej nieruchomości jako bazy rekreacyjnej.

Kontakt bezpośredni do agenta prowadzącego pod nr tel. 518-413-023,
 
Biuro Nieruchomości DOM-LUX, ul. Wolność 42, Włocławek
 
Biuro Nieruchomości oświadcza, iż posiada przygotowanie zawodowe do przeprowadzania transakcji  – nr licencji 6776 w rejestrze Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz ważne ubezpieczenie OC.
 
BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI !!!
 
Niniejsza oferta stanowi własność Biura Nieruchomości DOM-LUX.
 
Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.
 

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Agent prowadzący
Dariusz Gordecki
54-420-10-67
793-915-640
Nr licencji: 6776
domlux.wek@wp.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 6776

Szczegóły oferty

Symbol oferty DML-GS-1455
Lokalizacja Bobrowniki
Przeznaczenie działki rolna
Pow. całkowita [m2] 25 510,00 m²
Cena 100 000 PLN
Cena/m2 3.92 PLN

Nieruchomość

Stan prawny własność
Zagosp. działki niezagospodarowana
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki brak
Gaz brak
Woda brak
Dojazd droga utwardzona
Położenie poza miastem
Prąd brak
Kanalizacja brak